Sulge

Sisenen kliendina

Rahaülekanded

Teeninduspunktid
Kliendid

Partnerid

Partneri Administraator
Partneri Compliance
Arvuta komisjonitasu
Ülekande tasu on

Arvuta teine ülekande

TLVD&EasyPay RUB TLVD&EasyPay USD

Sularahas sissemakse - Sularahas raha kättesaamine

Sularahas sissemakse - Sularahas raha kättesaamine (Selgitus)


Külastage Teie jaoks mugavaimat TLVD&EasyPay süsteemi teeninduspunkti või CONTACT süsteemi teeniduspunkti.
Täitke blankett ülekandmise jaoks vajalikku andmetega. Valige riik, linn ja rahaülekande väljamaksmise punkt, kus saajale rahaülekanne väljamakstakse või lihtsalt nimetage riik ja linn (riikide jaoks, kes toetavad aadressita formaadi ülekannete välja andmist).
Klientide mugavuse jaoks on igas TLVD&EasyPay süsteemi Teeninduspunktis võimalus sõlmida internetiteenuste leping ja edaspidi teostada rahaülekandeid kodust või töölt interneti teel.
  • Kui rahaülekande teostatakse CONTACT süsteemi kaudu, vastavalt hetkel kehtivatele VF (Venemaa Föderatsioon) seadustele, maksimaalne rahaülekande summa VF(Venemaa Föderatsioon)-ile on 20000 EUR/USD või 600 000 RUB ühe eraisiku/juriidilise isiku esindaja kohta. Maksimaalne rahaülekande summa VF(Venemaa Föderatsioon)-lt on 10000 EUR/USD või 350 000 RUB ühe eraisiku mitteresidendi kohta, ja 5000 EUR/USD või 175 000 RUB ühe eraisiku residendi kohta.*
  • TLVD&EasyPay süsteemis ei ole ülekandesumma piiratud. Summa, mis on väljastatud 15 minuti jooksul, ei tohi ületada 10000 EUR/USD ühe eraisiku/juriidilise isiku esindaja kohta. Kui rahaülekande summa ületab 10000 EUR/USD, siis rahaülekande väljastatakse kahe päeva jooksul.*
 
* Tehingu blokeerimine Partneri poolt peab olema kooskõlas kõikide kohalduvate õigusaktidega.

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenusega! Enne teenuse kasutamist soovitame Teile põhjalikult tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerida spetsialistiga!