Sulge

Sisenen kliendina

Rahaülekanded

Teeninduspunktid
Kliendid

Partnerid

Partneri Administraator
Partneri Compliance

TLVD&EasyPay

Paindlikkus äris on kunst…

Dura lex - sed lex

TLVD Financial Group

Karm seadus, kuid siiski seadus


Läbipaistvus hoolsus delikaatsus
Usutavus selgus identifitseerimine
Meie põhimõted

RPA osakond

Partnerid

Mugavalt töötada on kindla partneriga!

Finantsuudised

TLVD Financial Group
Ettevõtte uudised
Valuutaturu uudised
Fondituru uudised
Ekspertide prognoosid
Keskpankade kursid

Usaldusel põhinev kindlustunne!

Usaldus, mis põhineb
Finants Regulaatorite kontrolli peal ja Kapitalil
– Parim kindlustunne!

Ettevõtte uudised

Valuutavahetus

Pair Bid Ask
EUR/USD1.13071.1342
GBP/USD1.24901.2529
AUD/USD0.71960.7220
USD/JPY113.33113.68
USD/CHF0.99200.9952
USD/CAD1.33591.3401
EUR/GBP0.90390.9067
EUR/JPY128.33128.74
GBP/CHF1.24081.2450
GBP/JPY141.76142.22
EUR/CHF1.12341.1270
EUR/CAD1.51271.5177
EUR/AUD1.56851.5736
EUR/SEK10.264310.2996
EUR/DKK7.45307.4759
EUR/NOK9.69179.7243
EUR/NZD1.64681.6526
USD/SEK9.06419.0947
USD/DKK6.58126.6016
USD/NOK8.55798.5869
USD/HKD7.80387.8278
USD/SGD1.37101.3757
GBP/AUD1.73261.7383
GBP/CAD1.67091.6765
GBP/NZD1.81921.8254
CHF/JPY114.05114.42
AUD/CAD0.96280.9660
AUD/JPY81.6881.95
AUD/CHF0.71500.7174
AUD/NZD1.04831.0518
CAD/JPY84.6984.98
CAD/CHF0.74130.7439
SGD/JPY82.5082.80
NZD/CHF0.68080.6834
NZD/JPY77.7878.05
NZD/USD0.68530.6876
NZD/CAD0.91670.9202
USD/ZAR14.280714.3366
USD/MXN20.160420.2327
ZAR/JPY7.917.96
USD/TRY5.36805.3914
USD/CZK22.798722.8761
EUR/PLN4.29154.3055
EUR/CZK25.818925.9051
USD/HUF285.2934286.2638
EUR/TRY6.08436.1091
USD/PLN3.78923.8024
EUR/HUF323.0816324.2026
XAU/AUD1721.01461726.7963
XAG/USD14.540214.6169
XAU/USD1240.58631244.7644
XAU/EUR1095.37451099.2764
XAU/CHF1232.47851236.7924
XAU/GBP991.5804995.1705
USD/RUB66.227966.5422
USD/CNH6.88076.9039