Sulge

Sisenen kliendina

Rahaülekanded

Teeninduspunktid
Kliendid

Partnerid

Partneri Administraator
Partneri Compliance

TLVD&EasyPay

Esimene EL maksesüsteem
Heakskiidetud Eesti Panga poolt

TLVD&EasyPay

Paindlikkus äris on kunst…

Dura lex - sed lex

TLVD Financial Group

Karm seadus, kuid siiski seadus


Läbipaistvus hoolsus delikaatsus
Usutavus selgus identifitseerimine
Meie põhimõted

RPA osakond

Partnerid

Mugavalt töötada on kindla partneriga!

Finantsuudised

TLVD Financial Group
Ettevõtte uudised
Valuutaturu uudised
Fondituru uudised
Ekspertide prognoosid
Keskpankade kursid

Usaldusel põhinev kindlustunne!

Usaldus, mis põhineb
Finants Regulaatorite kontrolli peal ja Kapitalil
– Parim kindlustunne!

Ettevõtte uudised

Valuutavahetus

Pair Bid Ask
EUR/USD1.14951.1531
GBP/USD1.30491.3090
AUD/USD0.70980.7121
USD/JPY112.47112.82
USD/CHF0.99520.9984
USD/CAD1.30691.3110
EUR/GBP0.87950.8823
EUR/JPY129.48129.89
GBP/CHF1.30061.3050
GBP/JPY146.98147.45
EUR/CHF1.14581.1495
EUR/CAD1.50461.5094
EUR/AUD1.61681.6220
EUR/SEK10.328110.3635
EUR/DKK7.44907.4718
EUR/NOK9.44979.4820
EUR/NZD1.74371.7497
USD/SEK8.97069.0011
USD/DKK6.47026.4901
USD/NOK8.20768.2362
USD/HKD7.82887.8527
USD/SGD1.37421.3788
GBP/AUD1.83531.8413
GBP/CAD1.70791.7136
GBP/NZD1.97951.9861
CHF/JPY112.82113.18
AUD/CAD0.92910.9321
AUD/JPY79.9580.21
AUD/CHF0.70750.7099
AUD/NZD1.07681.0804
CAD/JPY85.9186.20
CAD/CHF0.76020.7629
SGD/JPY81.6881.98
NZD/CHF0.65580.6583
NZD/JPY74.1274.37
NZD/USD0.65800.6603
NZD/CAD0.86110.8644
USD/ZAR14.332014.3924
USD/MXN19.226519.2920
ZAR/JPY7.827.88
USD/TRY5.63415.6567
USD/CZK22.419022.4992
EUR/PLN4.28724.3041
EUR/CZK25.811925.9056
USD/HUF279.9484281.0229
EUR/TRY6.48826.5215
USD/PLN3.72293.7390
EUR/HUF322.3408323.5596
XAU/AUD1724.34961730.1413
XAG/USD14.630014.7070
XAU/USD1225.84851229.9822
XAU/EUR1064.63071068.4403
XAU/CHF1221.86451226.1465
XAU/GBP937.8411941.2698
USD/RUB65.391365.8992
USD/CNH6.92136.9446