Sulge

Sisenen kliendina

Rahaülekanded

Teeninduspunktid
Kliendid

Partnerid

Partneri Administraator
Partneri Compliance

TLVD&EasyPay

Esimene EL maksesüsteem
Heakskiidetud Eesti Panga poolt

TLVD&EasyPay

Paindlikkus äris on kunst…

Dura lex - sed lex

TLVD Financial Group

Karm seadus, kuid siiski seadus


Läbipaistvus hoolsus delikaatsus
Usutavus selgus identifitseerimine
Meie põhimõted

RPA osakond

Partnerid

Mugavalt töötada on kindla partneriga!

Finantsuudised

TLVD Financial Group
Ettevõtte uudised
Valuutaturu uudised
Fondituru uudised
Ekspertide prognoosid
Keskpankade kursid

Usaldusel põhinev kindlustunne!

Usaldus, mis põhineb
Finants Regulaatorite kontrolli peal ja Kapitalil
– Parim kindlustunne!

Ettevõtte uudised

Valuutavahetus

Pair Bid Ask
EUR/USD1.15611.1597
GBP/USD1.31481.3190
AUD/USD0.73940.7418
USD/JPY110.02110.37
USD/CHF0.99430.9975
USD/CAD1.32561.3298
EUR/GBP0.87780.8806
EUR/JPY127.39127.79
GBP/CHF1.30941.3137
GBP/JPY144.88145.34
EUR/CHF1.15131.1550
EUR/CAD1.53481.5398
EUR/AUD1.56091.5660
EUR/SEK10.285910.3210
EUR/DKK7.44227.4651
EUR/NOK9.46039.4938
EUR/NZD1.67231.6781
USD/SEK8.88158.9120
USD/DKK6.42736.4474
USD/NOK8.17088.1990
USD/HKD7.83697.8607
USD/SGD1.35331.3579
GBP/AUD1.77521.7810
GBP/CAD1.74561.7513
GBP/NZD1.90201.9084
CHF/JPY110.46110.82
AUD/CAD0.98170.9850
AUD/JPY81.4881.75
AUD/CHF0.73640.7389
AUD/NZD1.06971.0733
CAD/JPY82.8683.13
CAD/CHF0.74880.7515
SGD/JPY81.1481.44
NZD/CHF0.68710.6897
NZD/JPY76.0476.30
NZD/USD0.69010.6924
NZD/CAD0.91600.9195
USD/ZAR13.635813.6863
USD/MXN20.459620.5303
ZAR/JPY8.048.09
USD/TRY4.74034.7588
USD/CZK22.262322.3402
EUR/PLN4.29764.3133
EUR/CZK25.771825.8723
USD/HUF277.7797278.7725
EUR/TRY5.48965.5120
USD/PLN3.71223.7255
EUR/HUF321.5919322.7855
XAU/AUD1718.45841724.2325
XAG/USD16.318516.3976
XAU/USD1272.81791277.0928
XAU/EUR1099.12881103.0421
XAU/CHF1267.56581271.9851
XAU/GBP966.4481969.9628
USD/RUB63.558063.9903
USD/CNH6.46306.4849