Sulge

Sisenen kliendina

Rahaülekanded

Teeninduspunktid
Kliendid

Partnerid

Partneri Administraator
Partneri Compliance

TLVD&EasyPay

Esimene EL maksesüsteem
Heakskiidetud Eesti Panga poolt

TLVD&EasyPay

Paindlikkus äris on kunst…

Dura lex - sed lex

TLVD Financial Group

Karm seadus, kuid siiski seadus


Läbipaistvus hoolsus delikaatsus
Usutavus selgus identifitseerimine
Meie põhimõted

RPA osakond

Partnerid

Mugavalt töötada on kindla partneriga!

Finantsuudised

TLVD Financial Group
Ettevõtte uudised
Valuutaturu uudised
Fondituru uudised
Ekspertide prognoosid
Keskpankade kursid

Usaldusel põhinev kindlustunne!

Usaldus, mis põhineb
Finants Regulaatorite kontrolli peal ja Kapitalil
– Parim kindlustunne!

Ettevõtte uudised

Valuutavahetus

Pair Bid Ask
EUR/USD1.17411.1777
GBP/USD1.31801.3221
AUD/USD0.78280.7853
USD/JPY112.05112.40
USD/CHF0.97610.9792
USD/CAD1.25241.2563
EUR/GBP0.88940.8922
EUR/JPY131.76132.17
GBP/CHF1.28841.2926
GBP/JPY147.91148.38
EUR/CHF1.14771.1514
EUR/CAD1.47261.4774
EUR/AUD1.49751.5023
EUR/SEK9.56669.5979
EUR/DKK7.43247.4552
EUR/NOK9.31349.3441
EUR/NZD1.63481.6404
USD/SEK8.13548.1627
USD/DKK6.32066.3401
USD/NOK7.91997.9468
USD/HKD7.79457.8183
USD/SGD1.35451.3591
GBP/AUD1.68101.6865
GBP/CAD1.65311.6585
GBP/NZD1.83531.8414
CHF/JPY114.61114.99
AUD/CAD0.98180.9850
AUD/JPY87.8488.13
AUD/CHF0.76510.7678
AUD/NZD1.09001.0937
CAD/JPY89.3389.62
CAD/CHF0.77810.7807
SGD/JPY82.5682.86
NZD/CHF0.70070.7033
NZD/JPY80.4580.72
NZD/USD0.71690.7193
NZD/CAD0.89900.9024
USD/ZAR13.414613.4612
USD/MXN19.036919.0995
ZAR/JPY8.338.38
USD/TRY3.65453.6668
USD/CZK21.868521.9397
EUR/PLN4.22564.2393
EUR/CZK25.714525.7967
USD/HUF261.1816262.0825
EUR/TRY4.29834.3136
USD/PLN3.59353.6052
EUR/HUF307.1366308.1565
XAU/AUD1640.66531646.2056
XAG/USD17.055417.1367
XAU/USD1286.23771290.5529
XAU/EUR1093.71701097.6140
XAU/CHF1257.37111261.7598
XAU/GBP974.3063977.8446
USD/RUB57.249557.5327
USD/CNH6.60426.6266