Sulge

Sisenen kliendina

Rahaülekanded

Teeninduspunktid
Kliendid

Partnerid

Partneri Administraator
Partneri Compliance

TLVD&EasyPay

Esimene EL maksesüsteem
Heakskiidetud Eesti Panga poolt

TLVD&EasyPay

Paindlikkus äris on kunst…

Dura lex - sed lex

TLVD Financial Group

Karm seadus, kuid siiski seadus


Läbipaistvus hoolsus delikaatsus
Usutavus selgus identifitseerimine
Meie põhimõted

RPA osakond

Partnerid

Mugavalt töötada on kindla partneriga!

Finantsuudised

TLVD Financial Group
Ettevõtte uudised
Valuutaturu uudised
Fondituru uudised
Ekspertide prognoosid
Keskpankade kursid

Usaldusel põhinev kindlustunne!

Usaldus, mis põhineb
Finants Regulaatorite kontrolli peal ja Kapitalil
– Parim kindlustunne!

Ettevõtte uudised

Valuutavahetus

Pair Bid Ask
EUR/USD1.22551.2293
GBP/USD1.38811.3924
AUD/USD0.78000.7825
USD/JPY107.20107.53
USD/CHF0.93810.9411
USD/CAD1.26721.2712
EUR/GBP0.88150.8843
EUR/JPY131.57131.99
GBP/CHF1.30401.3084
GBP/JPY149.02149.50
EUR/CHF1.15131.1551
EUR/CAD1.55521.5602
EUR/AUD1.56851.5736
EUR/SEK9.96309.9989
EUR/DKK7.43567.4585
EUR/NOK9.65739.6898
EUR/NZD1.67411.6799
USD/SEK8.11778.1460
USD/DKK6.05796.0769
USD/NOK7.86787.8954
USD/HKD7.81427.8380
USD/SGD1.32231.3267
GBP/AUD1.77661.7825
GBP/CAD1.76141.7672
GBP/NZD1.89631.9027
CHF/JPY114.08114.46
AUD/CAD0.98980.9931
AUD/JPY83.7484.01
AUD/CHF0.73270.7353
AUD/NZD1.06561.0692
CAD/JPY84.4684.74
CAD/CHF0.73900.7417
SGD/JPY80.9181.21
NZD/CHF0.68630.6890
NZD/JPY78.4578.71
NZD/USD0.73070.7331
NZD/CAD0.92710.9306
USD/ZAR11.634711.6777
USD/MXN18.788418.8532
ZAR/JPY9.189.24
USD/TRY3.78803.8017
USD/CZK20.623720.6977
EUR/PLN4.16794.1828
EUR/CZK25.312925.4038
USD/HUF254.1232255.0390
EUR/TRY4.65354.6705
USD/PLN3.39563.4070
EUR/HUF311.9054313.0328
XAU/AUD1691.90831697.6026
XAG/USD16.425316.5047
XAU/USD1321.81431326.2364
XAU/EUR1076.79241080.6385
XAU/CHF1241.84441246.1865
XAU/GBP950.6419954.1090
USD/RUB56.589556.8807
USD/CNH6.33256.3542