Sulge

Sisenen kliendina

Rahaülekanded

Teeninduspunktid
Kliendid

Partnerid

Partneri Administraator
Partneri Compliance

TLVD&EasyPay

Esimene EL maksesüsteem
Heakskiidetud Eesti Panga poolt

TLVD&EasyPay

Paindlikkus äris on kunst…

Dura lex - sed lex

TLVD Financial Group

Karm seadus, kuid siiski seadus


Läbipaistvus hoolsus delikaatsus
Usutavus selgus identifitseerimine
Meie põhimõted

RPA osakond

Partnerid

Mugavalt töötada on kindla partneriga!

Finantsuudised

TLVD Financial Group
Ettevõtte uudised
Valuutaturu uudised
Fondituru uudised
Ekspertide prognoosid
Keskpankade kursid

Usaldusel põhinev kindlustunne!

Usaldus, mis põhineb
Finants Regulaatorite kontrolli peal ja Kapitalil
– Parim kindlustunne!

Ettevõtte uudised

Valuutavahetus

Pair Bid Ask
EUR/USD1.15111.1546
GBP/USD1.28491.2889
AUD/USD0.73440.7368
USD/JPY110.28110.62
USD/CHF0.98520.9884
USD/CAD1.30141.3055
EUR/GBP0.89440.8972
EUR/JPY127.13127.53
GBP/CHF1.26781.2720
GBP/JPY141.91142.37
EUR/CHF1.13581.1394
EUR/CAD1.50021.5051
EUR/AUD1.56471.5698
EUR/SEK10.488210.5235
EUR/DKK7.44677.4695
EUR/NOK9.68729.7196
EUR/NZD1.72361.7295
USD/SEK9.09769.1283
USD/DKK6.45936.4793
USD/NOK8.40308.4315
USD/HKD7.84087.8665
USD/SGD1.36501.3697
GBP/AUD1.74671.7524
GBP/CAD1.67471.6802
GBP/NZD1.92421.9306
CHF/JPY111.74112.11
AUD/CAD0.95720.9604
AUD/JPY81.1181.38
AUD/CHF0.72460.7271
AUD/NZD1.09981.1035
CAD/JPY84.6084.88
CAD/CHF0.75580.7584
SGD/JPY80.6280.91
NZD/CHF0.65760.6601
NZD/JPY73.6273.87
NZD/USD0.66660.6688
NZD/CAD0.86860.8720
USD/ZAR14.320614.3749
USD/MXN18.837118.9017
ZAR/JPY7.677.72
USD/TRY6.04706.0771
USD/CZK22.306222.3789
EUR/PLN4.28994.3048
EUR/CZK25.715925.8011
USD/HUF279.9864280.9608
EUR/TRY6.97287.0070
USD/PLN3.72183.7336
EUR/HUF322.7841323.8521
XAU/AUD1616.37181621.8391
XAG/USD14.746814.8232
XAU/USD1188.97391192.9968
XAU/EUR1031.23081034.9401
XAU/CHF1173.20751177.3434
XAU/GBP923.7523927.1386
USD/RUB67.244467.5676
USD/CNH6.82236.8459