Sulge

Sisenen kliendina

Rahaülekanded

Teeninduspunktid
Kliendid

Partnerid

Partneri Administraator
Partneri Compliance

TLVD&EasyPay

Esimene EL maksesüsteem
Heakskiidetud Eesti Panga poolt

TLVD&EasyPay

Paindlikkus äris on kunst…

Dura lex - sed lex

TLVD Financial Group

Karm seadus, kuid siiski seadus


Läbipaistvus hoolsus delikaatsus
Usutavus selgus identifitseerimine
Meie põhimõted

RPA osakond

Partnerid

Mugavalt töötada on kindla partneriga!

Finantsuudised

TLVD Financial Group
Ettevõtte uudised
Valuutaturu uudised
Fondituru uudised
Ekspertide prognoosid
Keskpankade kursid

Usaldusel põhinev kindlustunne!

Usaldus, mis põhineb
Finants Regulaatorite kontrolli peal ja Kapitalil
– Parim kindlustunne!

Ettevõtte uudised

Valuutavahetus

Pair Bid Ask
EUR/USD1.17291.1770
GBP/USD1.32971.3346
AUD/USD0.76310.7663
USD/JPY112.39112.81
USD/CHF0.98840.9925
USD/CAD1.28401.2888
EUR/GBP0.88010.8841
EUR/JPY132.08132.61
GBP/CHF1.31581.3222
GBP/JPY149.74150.35
EUR/CHF1.16221.1669
EUR/CAD1.50831.5145
EUR/AUD1.53481.5409
EUR/SEK9.974910.0164
EUR/DKK7.43277.4563
EUR/NOK9.82269.8773
EUR/NZD1.67751.6846
USD/SEK8.48638.5235
USD/DKK6.32346.3465
USD/NOK8.36158.4048
USD/HKD7.79857.8236
USD/SGD1.34481.3526
GBP/AUD1.73861.7457
GBP/CAD1.71121.7186
GBP/NZD1.90191.9097
CHF/JPY113.38113.99
AUD/CAD0.98130.9859
AUD/JPY85.8886.26
AUD/CHF0.75550.7593
AUD/NZD1.09051.0956
CAD/JPY87.3487.73
CAD/CHF0.76760.7724
SGD/JPY83.3383.70
NZD/CHF0.69030.6955
NZD/JPY78.5379.02
NZD/USD0.69720.7008
NZD/CAD0.89710.9020
USD/ZAR13.056213.1285
USD/MXN19.074519.1550
ZAR/JPY8.558.64
USD/TRY3.85253.8708
USD/CZK21.788521.9083
EUR/PLN4.19534.2181
EUR/CZK25.605725.7357
USD/HUF266.3649268.2267
EUR/TRY4.52814.5501
USD/PLN3.57793.5938
EUR/HUF313.1206315.0719
XAU/AUD1638.55851645.2241
XAG/USD16.001016.1292
XAU/USD1252.98771257.6537
XAU/EUR1066.22831070.0427
XAU/CHF1241.27531246.0062
XAU/GBP940.3773943.8837
USD/RUB58.570559.0850
USD/CNH6.58966.6200