Sulge

Sisenen kliendina

Rahaülekanded

Teeninduspunktid
Kliendid

Partnerid

Partneri Administraator
Partneri Compliance

TLVD&EasyPay

Esimene EL maksesüsteem
Heakskiidetud Eesti Panga poolt

TLVD&EasyPay

Paindlikkus äris on kunst…

Dura lex - sed lex

TLVD Financial Group

Karm seadus, kuid siiski seadus


Läbipaistvus hoolsus delikaatsus
Usutavus selgus identifitseerimine
Meie põhimõted

RPA osakond

Partnerid

Mugavalt töötada on kindla partneriga!

Finantsuudised

TLVD Financial Group
Ettevõtte uudised
Valuutaturu uudised
Fondituru uudised
Ekspertide prognoosid
Keskpankade kursid

Usaldusel põhinev kindlustunne!

Usaldus, mis põhineb
Finants Regulaatorite kontrolli peal ja Kapitalil
– Parim kindlustunne!

Ettevõtte uudised

Valuutavahetus

Pair Bid Ask
EUR/USD1.22381.2276
GBP/USD1.39771.4020
AUD/USD0.76420.7667
USD/JPY107.77108.10
USD/CHF0.97490.9780
USD/CAD1.27581.2799
EUR/GBP0.87420.8770
EUR/JPY132.09132.51
GBP/CHF1.36471.3692
GBP/JPY150.85151.33
EUR/CHF1.19501.1988
EUR/CAD1.56381.5688
EUR/AUD1.59881.6040
EUR/SEK10.370010.4043
EUR/DKK7.43657.4593
EUR/NOK9.60819.6401
EUR/NZD1.70101.7069
USD/SEK8.46018.4887
USD/DKK6.06676.0856
USD/NOK7.83857.8650
USD/HKD7.83067.8544
USD/SGD1.31771.3222
GBP/AUD1.82591.8318
GBP/CAD1.78581.7917
GBP/NZD1.94281.9492
CHF/JPY110.36110.71
AUD/CAD0.97650.9797
AUD/JPY82.4882.75
AUD/CHF0.74610.7487
AUD/NZD1.06221.0658
CAD/JPY84.3384.61
CAD/CHF0.76280.7655
SGD/JPY81.6281.92
NZD/CHF0.70110.7037
NZD/JPY77.5177.78
NZD/USD0.71820.7206
NZD/CAD0.91750.9210
USD/ZAR12.240212.2839
USD/MXN18.616718.6795
ZAR/JPY8.788.83
USD/TRY4.09074.1051
USD/CZK20.661620.7299
EUR/PLN4.17174.1854
EUR/CZK25.326025.4093
USD/HUF253.4523254.3299
EUR/TRY5.01595.0331
USD/PLN3.40343.4146
EUR/HUF310.6853311.7019
XAU/AUD1736.83081742.6601
XAG/USD17.022417.1056
XAU/USD1329.39291333.8378
XAU/EUR1084.47091088.3401
XAU/CHF1298.05001302.5609
XAU/GBP949.5435953.0074
USD/RUB61.753062.0594
USD/CNH6.28776.3090